MODÜL I KENDİNİ TANI
‘’Gerçekte tek bir yolculuk vardır. O da kendimize yaptığımız yolculuktur. Kendini keşif ve oluş yolculuğu’’
Rainer Maria  RİLKE
“…Kendini tanıma, insanın psikolojik ve fiziksel açıdan kendinde olanları bilmesi, kendinde olanların farkında olması ve bunları doğru değerlendirmesi ile ilgilidir. Bir insanın fiziksel özelliklerini, duygularını, düşüncelerini, istek ve gereksinimlerini, güçlü ve zayıf yönlerini, amaç ve değerlerini, yeteneklerini ve becerilerini tanıması / bilmesi ve bunların farkında olmasını ifade eder. Kendisini iyi tanıyan bir insan yaşayacakları karşısında neler hissedeceğini, neler düşüneceğini ve nasıl davranacağını olacağa / yaşanacağa yakın bir şekilde davranabilmesini ifade eder.’’
Prof.Dr. Erol ÖZMEN
Eğitimin Amacı: Nitelikli ve doyumlu insan ilişkileri kurabilmek, insanın kendisini ve diğerlerini tanıması ile mümkündür. Bu eğitim bireyin kendini tanıması ve diğer insanlar ile sağlıklı ilişkiler kurabilmesi için gerekli olan donanımı katılımcıya kazandırmayı hedeflemektedir.
Kimler Katılabilir: Duygularını, düşüncelerini istek ve gereksinimlerini farkederek davranışlarını yönetebilme becerisi kazanmak isteyen herkes katılabilir.
Süre:20 Saat
Eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.
Adres:Fener Mah. 1939 Sk. Ozan Apt. 33/1 (Terracity ve Muratpaşa Belediyesi arkası) Muratpaşa/ANTALYA

Email : aysenur@koclukantalya.com

İletişim: 0 242 321 55 35

Sosyal Paylaşım